M─?sto Tova─?ov
Naposledy aktualizováno: 16.6.2020

UPOZORN─?N├?:

Pobo─?ka m─?stsk├ę knihovny┬ás kn├ş┼żkami pro d─?ti a ml├íde┼ż byla p┼?est─?hov├ína z budovy Z├íkladn├ş ┼íkoly v Tova─?ov─? na n├ím─?st├ş vedle l├ęk├írny. V sou─?asn├ę dob─? zde prob├şhaj├ş ┼?emeslnick├ę pr├íce a zah├íjen├ş p┼»j─?ov├ín├ş knih je pl├ínov├íno na m─?s├şc z├í┼?├ş.

 

V Tova─?ov─? jsou poskytov├íny knihovnick├ę slu┼żby pro dosp─?l├ę ─?ten├í┼?e i d─?ti a ml├íde┼ż na dvou pracovi┼ít├şch m─?stsk├ę knihovny, kter├í se nach├ízej├ş na n├ím─?st├ş v centru m─?sta.┬á

 

Kni┼żn├ş fond:

Pro snadn─?j┼í├ş orientaci ─?ten├í┼?┼» je beletrie rozli┼íena podle v─?kov├Żch skupin┬áa zvl├í┼í┼ą jsou vy─?len─?ny encyklopedie, nau─?n├í literatura a p┼?├şru─?ky k u─?ivu Z┼á.┬á


Knihovna vyu┼ż├şv├í automat. knih. syst├ęm Clavius a v┼íechny kn├ş┼żky jsou ─?ten├í┼?┼»m nab├şdnuty formou voln├ęho v├Żb─?ru. Pro snadn─?j┼í├ş vyhled├ív├ín├ş jednotliv├Żch knih slou┼ż├ş on-line katalog na webu knihovny, pomoc├ş kter├ęho lze vyhledat konkr├ętn├ş titul na z├íklad─? jm├ęna autora, n├ízvu knihy nebo kl├ş─?ov├ęho (obsahov├ęho) slova. N├ívod k vyhled├ív├ín├ş knih je k dispozici v menu - akce.

Studenti i dal┼í├ş z├íjemci┬ámohou vyu┼ż├şt tzv. meziknihovn├ş slu┼żbu, prost┼?ednictv├şm kter├ę lze zap┼»j─?it ┼ż├ídanou knihu┬ái z jin├ę knihovny.
P┼?ev├í┼żn─? se jedn├í o odborn├ę tituly nebo n─?kter├ę studijn├ş materi├íly, jen┼ż nejsou ve fondu tova─?ovsk├ę knihovny.┬á Tato slu┼żba je za poplatek dle cen├şku knihovny.